A BÁCSVÍZ KVSC és a Kecskeméti Fürdő rendezte meg a jubileumi, XXXV. BÁCSVÍZ KUPA Úszóversenyt. A 2020. március 7-8-án lebonyolított rangos eseményen 28 egyesület csaknem 350 versenyzője, 1364 alkalommal állt rajtköre, amelyre az INVICTUS SC 18 sportolóval nevezett.

Csipes Andor mezőtúri vezetőedző a következőket nyilatkozta:
„A mezőtúri úszók ismét jól szerepeltek a BÁCSVÍZ KUPA úszóversenyen.
Remek egyéni csúcsok születtek, valamint érmekből sem volt hiány. A csapatverseny győztese az Érdi Úszósport Kft. lett, de örömteli, hogy a pont-versenyben a hetedik helyet szereztük meg. Egyéni abszolút pont-versenyben a női mezőnyben Hasznos Bianka 5., a férfiak mezőnyében Nagy Zoltán 3. helyen végzett.

Mezőtúri érmeseink: Szabó Flóra, Farkas Niki, Juhász Zsófi, Gonda Zita, Király Dóri, Hasznos Bianka, Nagy Zoltán.”

Szekeres Szilvia szolnoki edző arról adott tájékoztatást, hogy:
„A két napos verseny első napján egyesületünk fiatalabb korosztályból Erdei László (2009) 400m gyorson közel 10mp-et javítva a 3. helyen ért célba.
A második napon szolnoki úszó szakosztályunk tagjaiból 3 fő állt rajthoz 1500 m gyorson:

Bíró Júlianna 1. helyezést ért el, és eredményével az országos ranglista 3. helyét szerezte meg.
Hegyi Nóra a 3. helyen, Gál Bence az 5. helyen ért célba.”