A Délkeleti Gyermek I. Bajnokság 2. fordulóját Békéscsabán rendezték, november 5-én. A Zsovák Péter vezette Invictus csapat először a Csongrád, majd az MVSK együttesével mérkőzött. A Csongrád ellen vereséget szenvedtünk, míg a Mórahalom ellen 2 gólos különbséggel győzelmet arattak a gyerekek.

Az Invictus a 2. forduló után a tabella 6. helyén áll.

Eredmények:
Csongrád – Invictus: 17-7
MVSK (Mórahalom) – Invictus: 8-10

Zsovák Péter edző értékelése:
“A csongrádi egy összetett csapat. Ami a keretüket illeti, úszásban vertek meg minket és 4 emberhátrányban nem remekeltünk. A harmadik negyedet sikerült 4-3-ra nyerni, ezt a részsikert írhatjuk be magunknak. Egy emberelőnyt vagy épp büntetődobást sem voltunk képesek kiharcolni. Siralmas passzok, védekezési hibák, pontatlan lövések jellemezték a találkozót részünkről. 10 góllal kaptunk ki, 17-7 lett a vége.
A Mórahalom szintén egy komplexebb együttes, nagyobb kerettel rendelkezik. Itt már fejben többet tudtunk hozzászólni a játékképhez. Fizikálisan mindvégig kitartott nálunk az a 7 fix játékos. Védekezésben stabilabbak, támadásban bátrabbak voltunk. Le a kalappal a csapat előtt, nagyon nehéz mérkőzés volt, de megérdemelten győztünk.
Jól kezdtünk be, az első negyed végén 4 góllal vezettünk. Két negyedet sorozatban 1 góllal vesztettünk, az utolsót döntetlenre hoztuk, de így is kettővel megnyertük a meccset, végeredmény 10-8, így megszereztük az első 3 pontunkat.”