December 4-én Martfűn került megrendezésre az Az OB I/B Bajnokság 10. fordulója. Az Invictus ellenfele ezúttal a Neptun csapata volt. A múlt heti jó formát sikerült megtartani és 16-6-os végeredménnyel -immár 5. alkalommal- sikerült hazai pályán győzni.

Mohi Zoltán edző értékelése:
„Sikerült átmenteni a múlt hétvégi jó formánkat, amikor is idegenben játszottunk Nagykanizsán, de az még akkor nem hozott pontokat. Szerencsére a jó játék most párosult a 3 pont megszerzésével is. Az első másodperctől kezdve végig magabiztosan, dominálva játszottunk nagyon jó védekezéssel. A meccs harmadik negyedéig csak 2 gólt kaptunk. Természetesen a támadásunk is rendben volt. Sajnos az utolsó negyedben elvesztettük a fonalat, -ami nagyon nem tetszett- és 4-1-re kikaptunk. Addigra ez már nem befolyásolta a végeredményt, amely 16-6 lett. Úgy gondolom, hogy ha nálunk erősebb csapatokkal játszunk, ott az utolsó másodpercekig koncentrálni kell, mivel sokszor azok az utolsó pillanatokban dőlnek el. Bízom benne, hogy a csapat a hétre még koncentrált marad, odafigyelnek az edzésmunkára hétköznap. Szombaton pedig nagyon fontos mérkőzést játszunk Budapesten, ahol szeretnénk az eddigi elég gyatra idegenbeli statisztikánkon javítani. A jó játék mellett bízunk abban, hogy pontokat is tudunk szerezni.”

Az OB I/B Bajnokság 11. fordulója Budapesten, a Kőér utcai uszodában lesz megrendezve. Az Invictus ellenfele az ASI (Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület) lesz.