December 17-19-ig Hódmezővásárhelyen rendezték a Cikluszáró Nemzetközi Úszóversenyt. Az Invictus úszói szép eredményekkel zárták a 2021-es évet. Gratulálunk Nekik!

Szekeres Szilvia edző beszámolója:
„A cikluszàró első napján mindenki előrukkolt egy vagy több jó eredménnyel, és csak úgy potyogtak ránk az egyéni csúcsok!
A csapat első érmét Hegyi Mira szerezte meg 50 m pillangón, ráadásul aranyat!
Aztán Polyák Léna is odacsapott egyet és 200 m pillangón szintén aranyérmet nyert!
A jó hangulathoz hozzájárult, hogy a verseny közben szaloncukrokat dobált a vendéglátó egyesület a lelátóra.
A 2010-es korosztályban az 50 méteres számokban döntőt rendeztek. Fóris Csenge pillangón és gyorson is kivívta az indulás lehetőségét. Pillangón 8., míg gyorson 4.helyezett lett az idősebbek között.
A második napon, a korosztályos összevonások követhetetlenek voltak, ami miatt érmektől és jó helyezésektől is elestünk. Viszont kárpótolt minket a rengeteg egyéni csúcs. A legnagyobb javulást Oldal Noel hozta, aki 100 m gyorson 9 mp-et javított!