Serdülő korosztály (2004 – 2005)
2020.08.21- 08.23
SOPRON VSE-A1
INVICTUS SC-A2
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI ÚVSC -A3
KISKUNFÉLEGYHÁZA VSE-A4
AQUAWORM-A5
BALATON VK-B1
KECSKEMÉT VSC-B2
FEHÉRVÁR VSE -B3
BUDAFÓKA XXII. SE-B4
HONVÉD SE-B5
Augusztus 21. Péntek:
8.00 | SOPRON VSE – INVICTUS SC | 13:5 |
9.15 | BALATON VK – KECSKEMÉT VSC | 10:14 |
10.30 | FEHÉRVÁR VSE – BUDAFÓKA XXII. SE | 11:7 |
11.45 | HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI ÚVSC – KÖLYÖKPÓLÓ SULI EGYESÜLET | 14:6 |
13.00 | AQUAWORM – SOPRON VSE | 6:9 |
14.15 | HONVÉD SE – BALATON VK | 0:5* |
15.30 | INVICTUS SC – KÖLYÖKPÓLÓ SULI EGYESÜLET | 10:13 |
16.45 | KECSKEMÉT VSC – BUDAFÓKA XXII. SE | 13:8 |
18.00 | HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI ÚVSC – AQUAWORM | 13:4 |
19.15 | FEHÉRVÁR VSE – HONVÉD SE | 5:0* |
Augusztus 22. Szombat:
8.00 | SOPRON VSE – KÖLYÖKPÓLÓ SULI EGYESÜLET | 10:12 |
9.15 | BALATON VK – BUDAFÓKA XXII. SE | 8:13 |
10.30 | INVICTUS SC – AQUAWORM | 8:13 |
11.45 | KECSKEMÉT VSC – HONVÉD SE | 5:0* |
13.00 | HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI ÚVSC – SOPRON VSE | 14:6 |
14.15 | FEHÉRVÁR VSE – BALATON VK | 8:8 |
15.30 | KÖLYÖKPÓLÓ SULI EGYESÜLET – AQUAWORM | 12:12 |
16.45 | BUDAFÓKA XXII. SE – HONVÉD SE | 5:0* |
18.00 | INVICTUS SC – HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI ÚVSC | 8:17 |
19.15 | KECSKEMÉT VSC – FEHÉRVÁR VSE | 10:9 |
Augusztus 23. Vasárnap (Helyosztók):
9.00 | A5X – B5X | Invictus SC – Honvéd SE | 5:0 |
10.15 | A4X – B4X | Aquaworm – Balaton VK | 8:12 |
11.30 | A3X – B3X | Sopron VK – Budafóka SE | 6:12 |
12.45 | A2X – B2X | Kölyökpóló suli – Fehérvár VSE | 6:17 |
14.00 | A1X – B1X | Hódmezővásárhely – Kecskemét |
- Kecskeméti Sportiskola Vízilabda Szakosztály
- Hódmezővásárhelyi ÚVSC
- Fehérvár SE
Gólkirály: Kudella Máté 32 gól (Hódmezővásárhely ÚVSC)
Legjobb játékos: Festő-Hegedűs Bence (KESI)
Legjobb hazai játékos: Polgár Gábor (INVICTUS ÚVSC)
Legjobb kapus: Fazekas Sándor (INVICTUS ÚVSC)
Gyerek korosztály (2006 – 2007)
2020.08.17 – 08.19
A1: Balaton VK lány B1: Balaton VK fiú
A2: Invictus B2: Sopron
A3: Kecskemét B3: Aquaworm
A4: KÓPÉ Dunakanyar B4: Váci VSE
A5: Fehérvár B B5: Fehérvár A
Augusztus 17. Hétfő:
8.00 BALATON VK LÁNY – INVICTUS ÚVSC 13-8
9.15 BALATON VK FIÚ – Sopron VSE 19:7
10.30 Kecskemét – KÓPÉ Dunakanyar 15-9
11.45 Aquaworm – Váci VSE 7:13
13.00 Fehérvár A – BALATON VK FIÚ 6:7
14.15 Fehérvár B – BALATON VK LÁNY 4:4
15.30 INVICTUS ÚVSC – KÓPÉ Dunakanyar 5:20
16.45 Sopron VSE – Váci VSE 9:13
18.00 Fehérvár VSE B – Kecskemét VSC 3:13
19.15 Fehérvár VSE A – Aquaworm 14:0
Augusztus 18. Kedd:
8.00 BALATON VK LÁNY – KÓPÉ Dunakanyar 2:12
9.15 BALATON VK FIÚ – Váci VSE 12:7
10.30 INVICTUS ÚVSC – Fehérvár B 7:10
11.45 Sopron VSE – Fehérvár A 7:21
13.00 Aquaworm – BALATON VK FIÚ 10:15
14.15 Kecskemét – BALATON VK LÁNY 15:4
15.30 KÓPÉ Dunakanyar – Fehérvár B 14:2
16.45 Váci VSE – Fehérvár A 3:23
18.00 INVICTUS ÚVSC – Kecskemét 2:26
19.15 Sopron VSE – Aquaworm 10:7
Augusztus 19. Szerda (Helyosztók):
9.00 A5X- B5X INVICTUS-Aquaworm 8:14
10.15 A4X- B4X Fehérvár B – Sopron 2:19
11.30 A3X- B3X Balaton lány – Vác VSE 4:15
12.45 A2X- B2X KÓPÉ – Fehérvár A 8:14
14.00 A1X- B1X Kecskemét – Balaton 15:10
- Kecskemét i Sportiskola
- Balaton VK Fiú
- Fehérvár „A”
Gólkirály: Kiss Barnabás (Balaton VK) 36 gól
Legjobb játékos: Horváth Attila (Kecskemét)
Legjobb Kapus: Maráczi Zsolt (Fehérvár)
Legjobb hazai játékos: Bordács Zoltán (Invictus)
2008- 2009 korosztály
2020.08.17.- 08.20.
A1 – Balaton VK
A2 – Sopron
A3 – HVSC
A4 – KÓPÉ
A5 – VSD
A6 – Fehérvár
A7 – Aquaworm
Augusztus 17. hétfő
9.00 Balaton VK- Sopron 24:2
10.00 HVSC- KÓPÉ 5-28
11.00 VSD – Fehérvár 3-34
EBÉDSZÜNET
13.00 Aquaworm – Balaton VK 2:23
14.00 HVSC – Sopron 3:17
15.00 VSD – KÓPÉ 0:31
16.00 Aquaworm – Fehérvár 11:12
Augusztus 18. kedd
9.00 Aquaworm – KÓPÉ 6:16
10.00 Fehérvár – HVSC 8:3
11.00 VSD – Sopron 1-19
EBÉDSZÜNET
13.00 KÓPÉ – Balaton VK 4:17
14.00 HVSC – Aquaworm 6:14
15.00 Sopron – Fehérvár 9:3
16.00 Balaton VK – VSD 24:1
20:30 Bírói-edzői közös vacsora
Augusztus 19. szerda
9.00 HVSC –VSD 24:0
10.00 Balaton VK – Fehérvár 21:4
11.00 Sopron – KÓPÉ 2:17
EBÉDSZÜNET
13.00 Aquaworm – VSD 20:2
14.00 HVSC – Balaton VK 2:20
15.00 Sopron – Aquaworm 8:8
16.00 KÓPÉ – Fehérvár 13:1
Augusztus 20. csütörtök
9.00 A6X- A5X HVSC – Aquaworm 9:13
10.00 A4X- A3X Fehérvár – SOPRON 9:17
11.00 A2X- A1X KÓPÉ – Balaton 9:16
- Balaton VK
- KÓPÉ Dunakanyar
- Sopron VSE
Gólkirály: Kenéz Kincső (62 gól) KÓPÉ Dunakanyar
Legjobb játékos: Máté Félix Balaton VK
Legjobb kapus: Hegyesi Gergő KÓPÉ Dunakanyar